// Artikel

De Limberg Plastiek: een goed alternatief bij uitgebreide sinus pilonidalis – beschrijving van een techniek
Bekijk volledig artikel ›

Heb je een algemene vraag voor het WCS Kenniscentrum of wil je gebruik maken van een van onze diensten stuur dan een e-mail naar info@wcs.nl

Ons postadres is:

WCS Kenniscentrum Wondzorg
Postbus 259
2300 AG Leiden

WCS Kenniscentrum Wondzorg kan alleen via de e-mail benaderd worden en niet telefonisch. Voor specifieke vragen voor het WCS Kenniscentrum kun je een e-mail sturen aan een van de onderstaande e-mailadressen:

Algemene informatie
info@wcs.nl
Voorzitter
René Baljon
rene@wcs.nl
Secretariaat
Dick van Duyn
dick@wcs.nl
Penningmeester
Conny Keijzer
conny@wcs.nl
Internet
Rob van Komen
rob@wcs.nl
WCS Media
Karin Timm
karin@wcs.nl
Ulcus cruris
Annemiek Mooij
annemiek@wcs.nl
Decubitus
Peter Quataert
peter@wcs.nl
Diabetische voet
Veronique Oostendorp
veronique@wcs.nl
Stoma en chirurgische wonden
Patricia van Mierlo
patricia@wcs.nl
Dermatologie
Jessica Bakker
jessica@wcs.nl
Oncologische wonden/ WCS Academy
Joke Campo
joke@wcs.nl
Brandwonden
Rob van Komen
rob@wcs.nl