Heb je een algemene vraag voor het WCS Kenniscentrum of wil je gebruik maken van een van onze diensten stuur dan een e-mail naar info@wcs.nl

Ons postadres is:

WCS Kenniscentrum Wondzorg
Postbus 259
2300 AG Leiden

WCS Kenniscentrum Wondzorg kan alleen via de e-mail benaderd worden en niet telefonisch. Voor specifieke vragen voor het WCS Kenniscentrum kun je een e-mail sturen aan een van de onderstaande e-mailadressen:

Algemene informatie
info@wcs.nl

                                   

Voorzitter
Rene Baljon
rene@wcs.nl

Secretariaat
Dick van Duyn
dick@wcs.nl

Penningmeester
Conny Keijzer
conny@wcs.nl

Internet
Rob van Komen
rob@wcs.nl

Wondenboek
Karin Timm
karin@wcs.nl

Redactieraad
Karin Timm
redactie@wcs.nl

Decubitus
Peter Quataert
peter@wcs.nl

Diabetische voet
Veronique Oostendorp
veronique@wcs.nl

Stoma en chirurgische wonden
Veronique Oostendorp
veronique@wcs.nl

Ulcus Cruris
Karin Timm
karin@wcs.nl

Oncologische wonden/ WCS Academy
Joke Campo
joke@wcs.nl

Brandwonden
Rob van Komen
rob@wcs.nl

Dermatologie
Jessica Bakker
jessica@wcs.nl